Apie projektą | Voverės Namų Kvartalas

Apie projektą

Voverės namų kvartalas –  tai naujos kartos, išskirtinės architektūros kotedžai Zujūnų mikrorajone. Modernus kotedžų dizainas, architektūriniai ir inžineriniai sprendimai, privatus parkas, skirtas tik kvartalo gyventojams bei nuosavos terasos – visi šie privalumai išlaiko pusiausvyrą tarp miesto šurmulio ir gamtos teikiamos ramybės.
Kiekvieno vienaaukščio kotedžo gyventojai galės džiaugtis privačiomis terasomis, įrengtomis ant stogo. O prie dviaukščių kotedžų esančiose individualiose medinėse terasose galėsite pusryčiauti rytais ar rengti grilio vakarėlius draugams. Kiekvienas sklypas bus atskirtas žalia tujų gyvatvore, kuri suteiks jūsų namams privatumo ir jaukumo, o aptvertoje kvartalo teritorijoje su užkarda jausitės saugiai tiek dieną, tiek vakare.
Kotedžai suprojektuoti pagal A energinės klasės reikalavimus, todėl dalis sunaudojamos energijos gaunama iš atsinaujinančių šaltinių.
Mažus šildymo kaštus užtikrina ne tik geras namo sandarumas, kuris apsaugo nuo šalto oro, drėgmės, vasaros karščių bei išorinio triukšmo, bet ir dujinis šildymas.
Tik Voverės namų kvartalui skirtas vandens gręžinys sumažins išlaidas šaltam vandeniui. Kiekvienam kotedžui ant stogo parengta vieta 5kW saulės jėgainės montavimui. Visa tai garantuoja Jūsų namų ilgaamžiškumą ir mažas išlaidas.

NAMO KONSTRUKCIJA
Pamatai – poliniai;
Rostverkas – monolitinis gelžbetonis;
Sienos – silikatiniai blokeliai;
Stogas – kompozitinės medžio sijos;
Stogo danga – skardinė;
Langai – mediniai, atitinkantys A+ energinio naudingumo klasę;
Fasadas – medinės dažytos dailylentės (suteikiama 10 metų garantija dažymui), ventiliuojamas;
Šiltinimo medžiaga – savaime išsiplečianti mineralinė vata. Stoge 40cm, sienose 35 cm;
Grindys – išvedžiotas grindinis šildymas, apšiltintos 15cm putų polistirolu;
Sienos iš vidaus – gipsinis tinkas;
Terasos – medinės;
Klinkerinės sienos – Vokietijos gamintojo klinkerinės plytelės, šiltinta 25cm pilku putų polistirolu.

PARTNERIAI